Sepetim 0 x

Kargo Politikamız

KARGO POLİTİKAMIZ

BAGGO olarak Tüm Türkiye’ye gönderim sağlamaktayız. Normal satın alımlarda gönderim bedeli standart 10₺’dir.

NOT: Kapıda ödeme için ek ücret bulunmamaktadır. Sepetinizdeki ücretten fazlasını ödemezsiniz.

TESLİMAT SÜRECİ NASIL İŞLİYOR?

Siparişiniz, 3 iş günü içerisinde seçmiş olduğunuz kargo firmasına verilir. Kargonuzun nerede olduğunu takip etmeniz için, kargo takip numaranız size e-posta olarak gönderilmektedir. Kargo takip numaranızı veya telefon numaranızı sipariş sayfanızdan öğrenebilirsiniz. Bağlı olduğunuz kargo şubesi paketinizi size getirdiğinde, o anda sizi adresinizde bulamazsa kapıya not bırakır. Bu durumda paketinizi “3 iş günü” içerisinde notta belirtilen kargo şubesinden teslim almanız gerekmektedir. Üç iş günü içerisinde teslim alamazsanız paketiniz BAGGO’ya iade edilir.

TESLİMAT SÜRECİ

Türkiye’nin her yerine kargo gönderiyor musunuz ? Evet. Türkiye’nin neresinde olursanız olun adresinize kargo gönderiyoruz. Siparişim bana kaç günde ulaşır ? Türkiye sınırları içerisindeyseniz siparişiniz en geç 3 ile 5 iş günü içerisinde elinizde olacaktır. Bu zamanlama yerleşim yerinizin ve lojistik firmasının o bölgeye ulaşımına bağlı olarak değişkenlik gösterebileceği için BAGGO en geç 5 iş günü içerisinde göndermeyi taahhüt etmektedir.

Lütfen kapıda ödeme olarak sipariş ettiğiniz ürünlerin iptalini kargo gönderisinin çıkışı yapılmadan tarafımıza bildiriniz. Aksi takdirde kapıda ödeme olarak sipariş ettiğiniz ürünlerin kargo çıkışı yapıldıktan sonra iptal talebini ileten alıcılar kargo ücretini ödemekle hükümlüdür.

250₺ ve üzeri tüm alışverişlerinizde kargo ücretsiz.

X