Sepetim 0 x

İade & Değişim Talebi

İade, Değişim ve Onarım Talebi Talimatları

Değişim ve iade talepleriniz onaylandıktan sonra tarafınıza Kargo müşteri kodu iletilir, değişim veya iade işlemlerinizi kargo firmalarında bu kod ile kolayca yapabilirsiniz. İster değişim ister iade olsun, ürünü faturasıyla birlikte 14 gün içerisinde, ürünü kullanılmamış olmak şartıyla gönderebilirsiniz. Ürünle birlikte gönderdiğimiz sipariş formuna talebinizi yazabilirsiniz. Onarım veya Tadilat işlemlerinizde gönderici ödemeli olarak kargo gönderebilirsiniz.

Alıcı ödemeli olarak gönderilen kargolar kabul edilmeyecektir. Faturası olmayan veya 14 günü geçen iade veya değişim talepleri kesinlikle kabul edilmeyecektir. İlettiğimiz kargo kodu veya farklı kargo firmalarıyla karşı ödemeli gönderilen kargolar teslim alınmayacaktır iletilen kargo kodu ile gönderimlerinizi yapmalısınız.

Firmamız, iade ve değişim şartlarını yerine getirdiğiniz sürece, oldukça esnek ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir.

Diğer soru ve görüşleriniz için info@baggo.com.tr veya +90 (0552) 603 8834 numarası aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

İade, Değişim ve Onarım Aşamaları

İade, değişim veya tadilat yapmak istediğiniz ürün/ürünleri hazırlayın. Eğer iade veya değişim yapacaksanız fatura arkasındaki iade & değişim bilgilerini doldurun.

Ürün faturasında içine ekleyerek ürünü anlaşmalı kargoya ileteceğimiz iade numarası ile teslim ediniz.

Ürünler bize ulaştıktan sonra 1 iş günü içinde ister değişiminizi yapıp yeni ürününüzü gönderelim, ister ücret iadenizi yapalım.

İade, Değişim ve Onarım Formu

    X