Sepetim 0 x

Com.Tr Neden Güvenli!

TR Uzantılı Alan Adı ( Domain ) Nedir?

Türkiye´ye özgü üst alan adı .tr uzantılıdır. .tr´ye bağlı olarak oluşturulan alt alan adları vardır. Tüm özel ve tüzel kişiler, gerekli koşulları yerine getirdiği sürece .tr uzantılı domain alma hakkından yararlanabilir. Her .tr uzantılı domain için bir takım belgeler istenmektedir. 

Neden Com.TR Alan Adı Güvenli

Gelişen teknolojiyle birlikte kötü niyetli olan bir takım kişiler insanları maddi ve manevi dolandırmak için yüzlerce site ve platform açarlar. Bazı alan adları ( domain ) kimlik bilgisi gerektirmeden alınabilir lakin TR Uzantılı bir alan adı ( domain ) almak için doğrulanmış kimlik bilgileriyle tescil edilmiş bir marka patentine yada kurumsal bir firmaya sahip olmalısınız. Bu işlemlerin hepsi Türkiye Cumhuriyeti Türk Patent ve Marka Kurumu https://www.turkiye.gov.tr/ üzerinden yapılmaktadır.

Baggo.Com.Tr Olarak firmamız Türkiye Cumhuriyeti vergi mükellefi olup hemde Türkiye Cumhuriyeti Türk Patent ve Marka Kurumu üzerinde doğrulanmış bir marka patentine sahiptir. Buda www.baggo.com.tr‘nin güvenilir alışveriş platformu olduğunu doğrulamaktadır. Doğrulanmış kimlik bilgileriyle marka ve firma olduğu için her zaman güvende kalırsınız.

X